Back to top

Vo všetkých 9 bazénoch je termálna voda s teplotou 26 - 38 stupňov Celzia, ktorá má blahodárne účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbtice, svalstva a má regeneračné účinky na ľudský organizmus.

Popis

Termalpark Veľký Meder je aquapark s celoročnou prevádzkou. Aj počas štátnych sviatkov 365 dní v roku očakáva svojich návštevníkov. Areál termálneho kúpaliska obkolesený 100 ha lesoparkom sa nachádza medzi Dunajskou Stredou a Komárnom, 10 km od maďarských hraníc a 65 km od Bratislavy.

V  sezóne návštevníci majú k dispozícii 9 bazénov s vodnou plochou 3 400 m2. Pre spríjemnenie pobytu našich hostí ďalej  ponúkame reštaurácie a bufety so širokým výberom jedál a nápojov , 3 tobogány, aquaaerobic, športové ihriská, ostrov drobčekov, elektroautíčka, stolný tenis a  detské ihriská.

Krytý komplex okrem 4 bazénov ďalej ponúka návštevníkom perličkový kúpeľ, masáž, biosolárium, saunový svet, bioptron liečbu, kozmetický salón, magnetoterapiu Bemer, termoakupresúrne masážne lôžko Ceragem, samoobslužnú reštauráciu a bar. 

Mapa

Video